Енергетичну ініціативу ЕІТІ закликають впроваджувати в Україні

У Києві відбулася дискусія “Нафта: огляд сучасної ситуації й авторитетні прогнози”.

30 березня в Києві відбулася дискусія “Нафта: огляд сучасної ситуації й авторитетні прогнози”. Захід організував Київський міжнародний енергетичний клуб “Q-club” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

В обговоренні брали участь українські та закордонні фахівці, урядовці, політики та дипломати.

Особливу увагу було приділено впровадженню Ініціативи ЕІТІ в Україні. “Лише прозорість, лише співпраця з громадськістю, лише просвітницька робота, яка дозволяє відкрито провадити цілий процес, дає змогу досягнути розуміння держави з боку суспільства”, – підкреслив президент клубу Олександр Тодійчук. Представники клубу виступили з презентацією щодо приєднання України до ЕІТІ та досвіду імплементації Ініціативи прозорості в Норвегії.

Наприкінці засідання відбулася презентація української версії бестселера Ніколая Старікова “Шукайте нафту”, у якій автор піднімає питання встановлення світових цін на нафту, зокрема через революції в Єгипті, Тунісі, Лівії та в інших країнах Африки та Близького Сходу.

Контакти: “Q-club”, (044) 484 04 44, info@qclub.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: