Екватор громадського спостереження за cправедливістю проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2009

20 травня відубдеться прес-конференція громадських спостерігачів за зовнішнім незалежним оцінюванням знань абітурієнтів –2009, учасники якої розкажуть про перебіг тестування в Україні, а також про основні недоліки та порушення процедур зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) – 2009, що були виявлені під час проведення тестів з історії України, біології, фізики, географії, української мови та літератури. Представники громадських мереж представлять проміжний звіт за результатами спостереження та вкажуть на шляхи подолання порушень.

На прес-конференції громадські спостерігачі розкажуть про перебіг тестування в Україні, а також про основні недоліки та порушення процедур зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) – 2009, що були виявлені під час проведення тестів з історії України, біології, фізики, географії, української мови та літератури.

Представники громадських мереж представлять проміжний звіт за результатами спостереження та вкажуть на шляхи подолання порушень.  

Метою загальнонаціональної кампанії спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням якості знань випускників середніх шкіл є попередження порушень процедур зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) та інформування громадськості про об’єктивність та неупередженість тестування абітурієнтів.

В прес-конференції візьмуть участь:

 

·        Оксана Копанська – директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти,

·        Наталія Линник – керівник проекту КВУ,

·        Інна Совсун – представник ГМ ОПОРА

Прес-конференція відбудеться 20 травня 2009 р.

Час проведення: 11.30 – 12.30

Місце проведення: УНІАН (вул. Хрещатик, 4)

Реєстрація на місці.

 Детальну інформацію можна отримати за телефонами:  (044)464-5435;419-0061;229-9730

 * * *

Кампанія громадського спостереження реалізується ГМ “ОПОРА”, КВУ, Центром тестових технологій  моніторингу якосіт освіти за фінансової підтримки МФ “Відродження”,  UNITER  та Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI).

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: