Екс-президент Республіки Польща Олександр Квасьнєвський відвідав Україну.

У період з 26 по 28 березня Україну відвідав екс-президент Республіки Польща Олександр Квасьнєвський. Візит політика до України проходив у рамках Європейського дебатного форуму, організованого проектом "Ялтинська європейська стратегія" (YES) Віктора Пінчука та Міжнародним фондом "Відродження".

У період з 26 по 28 березня Україну відвідав екс-президент республіки Польща Олександр Квасьнєвський. Візит політика до України проходив у рамках Європейського дебатного форуму, організованого проектом “Ялтинська європейська стратегія” (YES) Віктора Пінчука та Міжнародним фондом “Відродження”.

Олександр Кваснєвський побував у трьох містах України: Львові, Дніпропетровську та Донецьку, де провів публічні дискусії з представниками органів місцевої влади, неурядових організацій, ЗМІ,  студентами та науковцями стосовно перспектив членства України в ЄС.

Коментуючи перспективи членства України в ЄС  він зазначив: ” Протистояння між Росією та Європою для України є небезпечним. Україна прийняла своє рішення і повинна його реалізовувати”. На думку Кваснєвського, Україна повинна визначити, яке місце вона хоче займати у Європі  і чітко заявити : “Ми хочемо членства у Європейському Союзі та НАТО, ми виконали велику кількість необхідних вимог і неодноразово сказали, що зацікавлені у європейській інтеграції”.

Олена Романова, координатор програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: romanova@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, Бехтерівський пров. 13а, к.5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: