Приведення водного законодавства України до стандартів ЄС

23 жовтня 2014 року о 9-00 в Інформаційно-просвітницькому Оргуському центрі відбудеться круглий стіл на тему «Принципи Acquis Communautaire як передумова покращення стану вод України». Організатор заходу МБО «Екологія-Право-Людина».

23 жовтня 2014 року о 9-00 в Інформаційно-просвітницькому Оргуському центрі відбудеться круглий стіл на тему «Принципи Acquis Communautaire як передумова покращення стану вод України». Організатор заходу  МБО «Екологія-Право-Людина».

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Активізація дій екологічних інститутів громадянського суспільства з метою лобіювання вдосконалення водного законодавства України на основі стандартів Водної рамкової директиви ЄС», який із 2013 року реалізує МБО «Екологія-Право-Людина» за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Метою круглого столу є обговорення та затвердження конкретних кроків для досягнення стану якісної води в Україні шляхом прийняття в країні низки законів та підзаконних нормативно-правових актів, які врегулюють питання функціонування басейнових рад, закріплення за ними конкретних функцій, завдань та повноважень, визначення порядку їхнього утворення, затвердження типових положень про них, визначення Плану управління річковими басейнами, зміни підходів до моніторингу стану вод та закріплення принципу «забруднювач платить».

Місце проведення – Інформаційно-просвітницький Оргуський центр, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського (Урицького), 35, 1 поверх, к. 103.

Контакти – Ганна Хомечко, МБО «Екологія-Право-Людина» h.khomechko@epl.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: