Експертна дискусія за участі сера Річарда Бренсона

Програмна ініціатива «Громадське Здоров'я» Міжнародного Фонду «Відродження» та Школа охорони здоров'я Національного університету “Києво-Могилянська Академія” запрошують на експертну дискусію про сучасний стан та перспективи реформування української державної політики щодо наркотиків.

Програмна ініціатива «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження» та Школа охорони здоров’яНаціонального університету “Києво-Могилянська Академія” запрошують на експертну дискусію про сучасний стан та перспективи реформування української державної політики щодо наркотиків.

Захід розпочнеться 30 квітня 2015 року о 19:00 у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія” з показу доментального фільму “Breaking the Taboo” (“Ламаючи табу”) про негативні наслідки  сумнозвісної  «Війни з наркотиками»  у світі та необхідність  лібералізації наркополітики..

О 20.00  розпочнеться експертна дискусія за участі наступних спікерів:  

Сер Річард Бренсонвідомий британський мільярдер, засновник компанії Virgin, меценат, член Глобальної комісії з наркополітики;

Олександр Квіташвілі — Міністр охорони здоров’я України;

Олег Дзісяк – т.в.о. голови Державної служби з контролю за наркотиками України;

Павло Скала –директор з політики та партнерства, Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД  в Україні;

Зоряна Черненко -– кандидат юридичних наук, Школа охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська Академія”.

Експертна дискусія відбудеться в рамках початку глобальної кампанії проти репресивної наркополітики «Support. Do not Punish» (Підтримати. Не карати), яка щороку  проходить у десятках великих міст світу, у т.ч. у Києві.

В Україні, через надзвичайно жорстке кримінальне законодавство, досі зберігається високий рівень криміналізації людей, які вживають наркотики, їхні права систематично порушуються. Вони ж є основними «клієнтами» каральної пенітенціарної системи. Реформа та гуманізація української наркополітики, з помпою оголошена ще попереднім Урядом,  так і не розпочалася, структури з протидії наркобізнесу серйозно вражені корупцією, відповідальна державна служба ліквідовується. Попри зрозумілі обмеження, які накладає війна на Донбасі та спричинені нею політичні, економічні та суспільні наслідки, протидія розповсюдженню наркотиків, в т.ч. через реформування наркополітики, має залишатися пріоритетною для України.

Саме ці та інші гострі кути проблеми глобальної та національної наркополітики будуть обговорювати учасники та гості заходу в НаУКМА.

Захід відбувається в рамках святкування 400-річчя заснування Києво-Могилянської Академії.

Під час зустрічі буде забезпечено синхронний переклад. Після завершення буде організовано фуршет.

Акредитація ЗМІ (кількість місць обмежена): Анастасія Безверха, drugpolicy.ua@gmail.com,  +38067 4465330,

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: