Експертна дискусія “Внесок ЄС у розвиток громадянського суспільства”

24 січня 2011 року у м. Києві, в готелі "Воздвиженський" (вул. Воздвиженська 60, 5-й поверх, Універсальний конференц-зал) відбудеться експертна дискусія "Внесок ЄС у розвиток громадянського суспільства".

24 січня 2011 року у м. Києві, в готелі “Воздвиженський” (вул. Воздвиженська 60, 5-й поверх, Універсальний конференц-зал) відбудеться експертна дискусія “Внесок ЄС у розвиток громадянського суспільства”. Ця зустріч є першою в рамках проекту “Експертиза закордонних трансформацій”, який спільно реалізують Міжнародний Фонд “Відрождення” (Європейська програма та програма “Схід-Схід”) та Фонд “Відкрий Україну”.

Яким є внесок Європейського Союзу у розвиток громадянського суспільства та посилення його спроможності впливати на процеси суспільних трансформацій? Відповідь на це питання дадуть учасники дискусії, серед яких – чотири експерти з країн Центрально-Східної Європи, Західних Балкан та Туречини, а також – представники органів державної влади України, експертної та академічної спільнот, дипломати, журналісти всеукраїнських та регіональних ЗМІ.

Попередню програму заходу дивіться тут.

Контактна особа з питань реєстрації: Тарас Михальнюк,tmv@openukraine.org , тел. +380 44 235 5298, +380 44 234 53 80.

Реєстрація учасників закінчується о 15:00 12 січня 2011 року.

***

Спільний проект Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» та Міжнародного Фонду «Відродження» – «Експертиза закордонних трансформацій» має на меті створення більш поінформованого і свідомого щодо процесів за межами України інформаційного середовища, а також сприяння формуванню експертизи в Україні щодо країн-сусідів. За результатами проекту планується, що його експерти запропонують конкретні рекомендації щодо впровадження в Україні позитивного досвіду реформ та трансформацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: