Експерти запропонують законодавчі ініціативи стосовно системи управління житлом

18 березня в Києві відбудеться загальноукраїнська конференція “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”

18 березня о 10:00 в Києві (конференц-зала Міністерства з питань житлово-комунального господарства, вул. Димитрова, 24) відбудеться загальноукраїнська конференція “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”. Захід організовує Спілка власників житла України (Київ) та Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) у межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конференції – обговорити законодавчі ініціативи у сфері реформування житлово-комунального господарства України та їх вплив на розвиток житлового сектору. Доповіді стосуватимуться основних проблем ЖКГ, які, на думку учасників, слід вирішити законодавчим шляхом, – спрощення процедури заснування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), покращення умов для розвитку ОСББ, співробітництво ОСББ та органів місцевого самоврядування, фінансово-економічні аспекти діяльності ОСББ, розвиток інституту управління житловим фондом в Україні.

Заплановано прийняти Меморандум – звернення до представників влади з пропозиціями щодо змін та поправок до закону про ОСББ та проекту Житлового кодексу, у яких, на думку ініціаторів, закладено чимало положень, суперечливих і навіть небезпечних для розвитку ОСББ і ринку управительства житлом.

Попередня програма конференції – у додатку.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, Володимир Бригілевич, (032) 235 68 48, lmgo.icc@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: