Експерти з семи країн обговорять запровадження неформальної освіти в Україні

14-15 жовтня в Києві (бульв. Тараса Шевченка, 27) відбудеться розширене експертне засідання “Неформальна освіта: Україна у процесі регіональних демократичних трансформацій” у межах Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

14-15 жовтня в Києві (бульв. Тараса Шевченка, 27) відбудеться розширене експертне засідання “Неформальна освіта: Україна у процесі регіональних демократичних трансформацій” у межах Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Захід проводять Фонд “Європа ХХІ” та Інститут підвищення кваліфікації Академії адвокатури України за сприяння Міністерства закордонних справ Чехії та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти з України, Молдови, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Німеччини обговорять зміст неформальної освіти та механізми її впровадження в Україні, а також визначать головні тенденції та стратегії неформальної освіти у країнах Східного Партнерства.

Серед питань, які винесено на обговорення:
– поняття “неформальна освіта”, її ціннісні принципи;
– інститути неформальної освіти в контексті молодіжної роботи;
– сфери зайнятості;
– визнання знань і навичок, отриманих під час неформального навчання;
– кваліфікація викладачів у системі неформальної освіти;
– фінансування неформальної освіти: досвід країн Східного Партнерства;
– співпраця країн Східного Партнерства в царині неформальної освіти для регіональних трансформацій.

Запрошені до виступів: Ярина Боренько (Україна), Бетіна Бранд (Німеччина), Дмітрій Карпієвич (Білорусь), Лалі Сантеладзе (Грузія), Ваче Каласян (Вірменія), Азер Рамазанов (Азербайджан), Ліліана Постан (Молдова).

Контакти:
Фонд “Європа ХХІ”
Галина Усатенко
067 44 66 053
050 46 959 13
galyna.usatenko@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: