Експерти: Якби українці знали про стандарти життя в ЄС, підтримка євроінтеграції була б незаперечною

У Чернівцях відбулася презентація проекту “Україна – ЄС: повсякденне життя українця та європейця”

Якби українці мали достатньо інформації про стандарти життя та права європейців, політичну дискусію щодо євроінтеграції було б вичерпано. Про це заявила Леся Воронюк, керівник проекту “Україна – ЄС: повсякденне життя українця та європейця”, 25 березня під час його презентації в Чернівцях. Проект здійснює газета “Буковинське віче” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Викладачка Чернівецького національного університет імені Юрія Федьковича Надія Бурейко додала, що в умовах нинішньої інформаційної війни, яку розгорнуто проти України, такі проекти є вкрай актуальними, адже стають вагомою частиною українського інформаційного опору. Також, за її словами, перевагою статей у межах проекту є те, що їх написано не науковою, а доступною для широкого читача мовою.

Ніна Зорій, завідувачка кафедри психології Буковинського державного медичного університету, наголосила, що такі проекти є важливими для формування суспільної думки та позитивно впливають на психологію вибору й усвідомлення українцями себе як єдиної нації.

Контакти:
“Буковинське віче”
Леся Воронюк
050 261 57 40
lesiavoroniuk@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: