Експерти вдосконалять програму розвитку ОСББ у Львові

1 березня у Львові відбудеться засідання громадської робочої групи з розробки нової редакції програми ефективного розвитку ОСББ на 2009-2012 роки

1 березня у Львові (Інтернет-видання Zaxid.net, пл. Ринок, 15) відбудеться засідання громадської робочої групи з розробки нової редакції Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Львові на 2009-2012 роки. Засідання організовує Інформаційно-правовий центр “Наше право” в межах проекту “Удосконалення локальних нормативних актів у сфері ефективності діяльності ОСББ у м. Львові” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у робочій групі візьмуть представники ОСББ і громадських організацій, посадові особи та депутати міської ради.

Робоча група має на меті вдосконалити локальні нормативно-правові акти, які регулюють функціонування ОСББ у Львові. За участю громадських експертів і представників ОСББ, а також усіх зацікавлених осіб буде розроблено нову редакцію програми ефективного розвитку ОСББ.

Участь у робочій групі можуть узяти всі зацікавлені. Для цього слід повідомити організаторів за телефоном (032) 236 70 49 або через e-mail nashepravo@gmail.com.

Із експертним висновком стосовно вказаної Програми можна ознайомитися тут.

Контакти: Андрій Глуховський, “Наше право”, 096 382 382 6, gluhov@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: