Експерти Сумщини проаналізують держзакупівлі харчів для закладів освіти

30 березня о 12:00 у Сумах відбудеться круглий стіл “Державні закупівлі у сфері харчування дітей у закладах освіти на Сумщині”

30 березня о 12:00 у Сумах, у приміщенні Бюро аналізу політики (Покровська площа, 6, оф. 4), відбудеться круглий стіл “Державні закупівлі у сфері харчування дітей у закладах освіти на Сумщині”. Захід проводить Бюро аналізу політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано результати моніторингу цін на продукти харчування для освітніх закладів. До участі в обговоренні запрошено представників громадських організацій і політичних партій Сумщини, депутатів міської ради, представників засобів масової інформації.

Бюро аналізу політики
(0542) 610 901
bap.sumy@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: