Експерти розкажуть про законодавче регулювання адміністративних послуг

29 листопада о 14:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Стан впровадження законодавства про адміністративні послуги в Україні”

29 листопада о 14:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 2), відбудеться прес-конференція “Стан впровадження законодавства про адміністративні послуги в Україні”. Захід проводить МГО “Інтерньюз-Україна” спільно з Центром політико-правових реформ у межах проекту “Інформаційно-роз’яснювальна кампанія на підтримку законодавчого регулювання адміністративних послуг в Україні” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь:
– Ольга Боднар, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;
– Віктор Тимощук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ;
– Олег Рибачук, голова правління ГО “Центр UA”;
– Євген Радченко, директор із розвитку МГО “Інтерньюз-Україна”.

Учасники прес-конференції поінформують журналістів про внесення до парламенту законопроекту “Про адміністративні послуги”, наслідки прийняття цього документу й необхідність ухвалення інших законодавчих актів у цій сфері.

Крім того, на прес-конференції буде оприлюднено звернення українських громадських організацій до Президента й народних депутатів щодо невідкладного законодавчого регулювання адміністративних послуг в Україні, а також підбито підсумки згаданої кампанії.

МГО “Інтерньюз-Україна”
Катерина Дідик
099 435 88 29

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: