Експерти розкажуть про хід реформ в рамках Енергетичного Співтовариства

11 листопада, об 11:00 в УКМЦ (м. Київ, вул. Хрещатик 2) відбудеться презентація річного звіту щодо реформ, що випливають із зобов’язань України в Енергетичному Співтоваристві.

11 листопада, об 11:00 в УКМЦ (м. Київ, вул. Хрещатик 2) відбудеться презентація річного звіту щодо реформ, що випливають із зобов’язань України в Енергетичному Співтоваристві.

Члени експертної коаліції “Енергетичні реформи” представлять своє бачення реформ у сферах енергетики та екології, з оцінкою поступу України по кожній з директив та регламентів ЄС.

Який з напрямків став реальним проривом? Де реформи забуксували? Якими є успіхи та невдачі уряду в політиці реформування ринків газу та електроенергії, підтримки відновлюваних джерел енергії, запровадження екологічних стандартів, стимулювання енергоефективності, створення запасів нафти/нафтопродуктів та реалістичної статистики, заохочення конкуренції?

Відповіді на ці та інші питання допоможуть знайти модератор заходу Тарас Качка, керівник Українського медіа-центру реформ, та наступні спікери:

представник від Представництва ЄС в Україні / Групи підтримки України Єврокомісії (tbc);

  • Дмитро Шульга, директор Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”;
  • Олена Павленко, президент аналітичного центру DiXi Group;
  • Михайло Бно-Айріян, начальник Управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;
  • Роман Ніцович, керівник програм DiXi Group
  • Андрій Перевертаєв, експерт коаліції “Енергетичні реформи”;
  • Наталя Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”;
  • Геннадій Рябцев, незалежний експерт, професор кафедри державної політики та управління політичними процесами Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Олег Савицький, координатор програми з екологізації енергетики ВГО “Національний екологічний центр України”.

Захід відбудеться в рамках проекту “Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості”, що здійснюється DiXiGroup спільно з Ресурсно-аналітичним центром “Суспільство і довкілля” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: DiXiGroup, Антон Антоненко, 044 253 66 94, antant@dixigroup.org

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: