Експерти розглянуть прозорість держзакупівель на Волині

20 липня о 12:00 у Луцькому прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель”

20 липня о 12:00 у Луцькому прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель”. У ньому беруть участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях і Києві. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів і запобігти зловживанням, зокрема у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.

У Волинській області моніторинг відбувається у Волинській обласній державній адміністрації, Луцькій і Володимир-Волинській міських радах, Любомльській, Ківерцівській, Турійській, Ковельській, Локачинській районних державних адміністраціях.

Перші запити, надіслані в ці органи влади, стосувалися реєстру державних закупівель на їх утримання та забезпечення потреб, а також програм, які існують, і об’ємів їх фінансування. Під час прес-конференції буде проаналізовано відповіді на ці запити, а також обговорено прозорість державних закупівель в Україні.

Центр політичних студій та аналітики
096 497 42 25
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: