Експерти проаналізують законодавчі ініціативи стосовно системи управління житлом

17 березня о 14:30 в Києві відбудеться прес-конференція “Громадські законодавчі ініціативи у реформуванні системи управління житлом”

17 березня о 14:30 в Києві (УНІАН, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Громадські законодавчі ініціативи у реформуванні системи управління житлом”. Захід організовує Спілка власників житла України (Київ) та Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) у межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

З інформацією про основні проблеми об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та шляхи їх вирішення у проекті оновленого закону про ОСББ виступатимуть народні депутати України Юрій Одарченко та Зіновій Шкутяк, керівники Спілки власників житла України та Центру досліджень місцевого самоврядування, незалежні експерти. Також буде надано критичний аналіз проекту Житлового кодексу.

Буде анонсовано загальноукраїнську конференцію “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”, яка відбудеться 18 березня о 10:00 в Києві (конференц-зала Міністерства з питань житлово-комунального господарства, вул. Димитрова, 24).

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, Володимир Бригілевич, (032) 235 68 48, lmgo.icc@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: