Експерти презентують рейтинг судових рішень у сфері правозахисту

21 лютого о 12:30 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) буде оприлюднено Рейтинг судових рішень, найбільш знакових для захисту прав людини у 2012 році

21 лютого о 12:30 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) буде оприлюднено Рейтинг судових рішень, найбільш знакових для захисту прав людини у 2012 році. Його розробили експерти аналітичних і правозахисних громадських організацій. Захід проводить Центр політико-правових реформ за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства Королівства Нідерландів.

Одним із завдань рейтингу є підтримка добросовісних суддів у їхньому прагненні утверджувати верховенство права та права людини. На прес-конференції буде названо судові рішення – лідери рейтингу, які стали найбільш доленосними для прав людини торік.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ;
– Оксана Сироїд, директор Української правничої фундації;
– Тетяна Печончик, керівник Центру інформації про права людини;
– Ольга Мелень-Забрамна, керівник юридичного відділу Міжнародної благодійної організації “Екологія-Право-Людина”.

Контакти:
Центр політико-правових реформ
Роман Куйбіда
kuybida@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: