Експерти обговорять запровадження соцзамовлення в Україні

26-27 березня в Одесі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років впровадження”

26-27 березня в Одесі (Миколаївська дорога, 168Б, “Будинок Павлових”) відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років впровадження”. Початок о 10:00. Захід організовує Одеський суспільний інститут соціальних технологій за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду “Відродження”.

У конференції візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських об’єднань із більш ніж 20 міст і регіонів України, де діє механізм соціального замовлення як найбільш ефективна технологія взаємодії влади та громадських організацій у вирішенні найактуальніших проблем територіальних громад за рахунок бюджетних та додатково залучених ресурсів на конкурсній основі.

На конференції буде узагальнено стан впровадження механізму соціального замовлення в Україні за 2000-2010 роки, вивчено найкращі практики його використання, розглянуто результати моніторингу нормативного забезпечення різних варіантів соцзамовлення в містах та регіонах України.

Заплановано обговорити проект Типового положення та проект закону про соціальне замовлення, а також шляхи вирішення проблем, які найчастіше виникають при впровадженні цього механізму.

За підсумками конференції буде прийнято рекомендації, спрямовані на створення сприятливих умов для подальшого розвитку в Україні механізму соціального замовлення задля вирішення життєвих проблем населення.

Контакти: Одеський суспільний інститут соціальних технологій, (048) 738 68 30, 066 754 06 12, krоupnik@tm.odessa.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: