Експерти обговорять внесок Євросоюзу в розвиток громадянського суспільства

24 січня 2011 року відбудеться дискусія на тему “Внесок Європейського Союзу в розвиток громадянського суспільства”  

 

24 січня 2011 року відбудеться дискусія на тему “Внесок Європейського Союзу в розвиток громадянського суспільства”. Захід проходитиме в рамках проекту “Експертиза закордонних трансформацій”, який організовують Фонд Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” та  Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Буде розглянуто досвід співпраці ЄС із громадянськими суспільствами Східної та Центральної Європи, Балкан і Туреччини, а також можливість застосування цього досвіду в Україні. Спеціально до дискусії буде підготовано й оприлюднено аналітичні матеріали.

Доповідачами будуть: Левент Коц, координатор проекту Німецького фонду Маршала “Дослідження ініціативи Кавказького муніципального об’єднання” (Туреччина); Ася Кавракова, програмний директор інституту “Відкрите суспільство” (Болгарія); Ігор Бандовіч, програмний менеджер Європейського фонду для Балкан (Сербія); Павол Демеш, директор із Центрально-Східної Європи Німецького фонду Маршала в Братиславі (Словаччина). Учасниками обговорення будуть також дипломати та експерти.

Дискусія відбудеться в Готелі “Воздвиженський” (Київ, вул. Воздвиженська, 60, 5-й поверх, універсальний конференц-зал) з 10:00 до 13:00. Реєстрація учасників та представників ЗМІ розпочнеться о 9:30. Журналістам слід акредитуватися до 15:00 21 січня.

Контакти: Руслан Кириленко, (044) 235 52 98, rk@openukraine.org

***

Мета Європейської програми – сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: