Експерти обговорять виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС

17 березня о 13:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? Погляд експертів”

17 березня о 13:30 у Києві (УНІАН, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Чи здійснює Україна євроінтеграційні реформи? Погляд експертів”. Третій етап громадського моніторингу дій влади пройшов у межах проекту “Виконання Порядку денного асоціації (ПДА) між Україною і ЄС: експертний погляд”, який реалізує Консорціум українських аналітичних центрів у складі Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Центру політико-правових реформ (ЦППР) спільно з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції:
– Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”;
– Юлія Тищенко, керівник програм розвитку громадянського суспільства УНЦПД;
– Ігор Бураковський, директор ІЕД;
– Ігор Коліушко, голова ЦППР;
– Ганна Голубовська-Онісімова, президент Всеукраїнської екологічної громадської організації “Мама-86”.

Учасники обговорять те, чи виконує Україна реформи, передбачені Порядком денним асоціації (ПДА) Україна-ЄС. Буде презентовано третій аналітичний звіт громадського моніторингу про виконання євроінтеграційних реформ у політичній, економічній, правовій, візовій, екологічній і інших сферах.

Реєстрація представників ЗМІ на прес-конференції – за телефоном 097 712 25 91 чи електронною поштою jostapchuk@internews.ua (Юлія Остапчук, “Інтерньюз-Україна”).

Порядок денний асоціації Україна-ЄС (ПДА) – це базовий документ, що регулює відносини між Україною та ЄС до набуття чинності нової Угоди про асоціацію. Він визначає ключові пріоритети реформ, яким Україна має приділити увагу задля того, щоб скористатися можливостями поглибленої співпраці з ЄС. Практична мета ПДА полягає у чіткому визначенні пріоритетів, які вимагають негайних дій ще до офіційного підписання Угоди про асоціацію.

Блог проекту – www.es-ukraina.blogspot.com.
Попередні звіти громадського моніторингу можна переглянути тут.

Контакти: УНЦПД, (044) 279 24 35, (044) 599 42 51, ucipr@ucipr.kiev.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: