Експерти обговорять програмні документи у сфері розвитку е-врядування

24 травня з 10:00 до 18:00 у Вінниці (Муніципально-громадський центр електронного врядування, вул. Червоних партизанів, 7) відбудеться засідання Клубу експертів “Е-врядування” на тему “Муніципальні нормотворчі та програмні документи у сфері розвитку Е-врядування України”

24 травня з 10:00 до 18:00 у Вінниці (Муніципально-громадський центр електронного врядування, вул. Червоних партизанів, 7) відбудеться засідання Клубу експертів “Е-врядування” на тему “Муніципальні нормотворчі та програмні документи у сфері розвитку Е-врядування України”. Захід проводить ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Засідання буде присвячено формуванню нормативно-правової бази для впровадження й розвитку інструментів електронного врядування на муніципальному рівні.

Під час засідання буде розглянуто такі питання:
– огляд розвитку інструментів е-врядування на муніципальному рівні (за результатами моніторингу впровадження системи електронного врядування в містах України);
– зарубіжний досвід нормативно-правового регулювання впровадження електронного врядування на місцевому рівні;
– досвід окремих муніципалітетів у формуванні нормотворчої та програмної бази у сфері електронного врядування;
– формування переліку документів, рекомендованих до затвердження на муніципальному рівні;
– планування досліджень розвитку інформаційно-комунікаційних технологій і системи е-врядування в містах України;
– обговорення й затвердження плану розробки стратегії розвитку електронного врядування Вінницької міської ради на період до 2018 року.

До участі в засіданні запрошують представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. Участь у заході безкоштовна, харчування й вартість проїзду (не дорожче від вартості проїзду в купейному вагоні) відшкодують організатори зустрічі.

Для участі в заході слід зареєструватися, надіславши відповідне повідомлення на адресу info@e-gov.in.ua. Кінцевий термін реєстрації – 17 травня, 18:00.

Контакти:
Муніципально-громадський центр електронного врядування
Тетяна Науменко
096 94 84 421

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: