Експерти обговорять проблему отримання дозволів у підприємницькій діяльності

17 червня об 11:00 у Львові відбудеться круглий стіл “Отримання дозволів у підприємницькій діяльності: проблеми та перспективи”

17 червня об 11:00 у Львові, у готелі “Дністер” (вул. Матейка, 6, конференц-зала “Олександер”), відбудеться круглий стіл “Отримання дозволів у підприємницькій діяльності: проблеми та перспективи”. Захід організовує Центр досліджень місцевого самоврядування в межах проекту “Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах з органами публічної адміністрації” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою заходу є експертне обговорення стану й актуальних проблем отримання дозволів у сфері підприємницької діяльності, визначення основних шляхів удосконалення правового й організаційного забезпечення діяльності дозвільних органів, напрацювання пропозицій щодо покращення діяльності дозвільних центрів.

На круглий стіл запрошено провідних експертів у сфері адміністративних послуг, представників дозвільних центрів, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, громадського сектору, засобів масової інформації.

Представникам ЗМІ акредитуватися не потрібно.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, (032) 297 53 09, centerdms@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: