Експерти обговорять можливості України поєднувати євроінтеграційний курс і співпрацю з Митним союзом

21 квітня з 10:00 до 12:00 в Києві відбудеться круглий стіл “Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС і можливості України щодо зближення європейського та євроазійського просторів”

21 квітня з 10:00 до 12:00 в Києві, в інформаційному агентстві “Укрінформ” (вул. Б.Хмельницького, 8/16), відбудеться круглий стіл “Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС і можливості України щодо зближення європейського та євроазійського просторів”. Захід організовує ГО “Центр UA” та Громадська експертна рада при Українській частині комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР) в межах проекту “Створення платформи аналізу євроінтеграційної політики України в рамках діяльності ГЕР при УЧК” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – за допомогою фахових і незалежних експертних оцінок забезпечити публічний дискурс як в Україні, так і за її межами щодо питань поєднання євроінтеграційних прагнень України й ефективної співпраці з країнами Митного союзу.

Доповідачі:
– Родіон Колишко, Конфедерація роботодавців;
– Роберт Хорольський, Українсько-європейський дорадчий центр із питань законодавства;
– Ігор Бураковський, Вероніка Мовчан, Інститут економічних досліджень і політичних консультацій;
– Михайло Гончар, центр “Номос”;
– Дмитро Ляпін, ГО “Інститут власності та свободи”;
– Ігор Шевляков, Міжнародний центр перспективних досліджень.

Експерти ГЕР прокоментують наслідки можливого членства України в Митному союзі з Росією, Білоруссю та Казахстаном. Частину дискусії буде присвячено пошукові варіантів співпраці з країнами Митного союзу, які б доповнювали євроінтеграційний курс України.

До участі в заході запрошено українських і іноземних журналістів, представників посольств країн – членів ЄС і бізнес-асоціацій.

Контакти: Вікторія Гуменюк, 067 448 02 67, vita.gumeniuk@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: