Експерти обговорять діяльність Львівської міськради у сфері розвитку ОСББ

28 лютого об 11:00 у Львові відбудеться прес-конференція “Чи ефективна діяльність Львівської міської ради у сприянні розвитку ОСББ у Львові?”

28 лютого об 11:00 у Львові (Інтернет-видання Zaxid.net, пл. Ринок, 15) відбудеться прес-конференція “Чи ефективна діяльність Львівської міської ради у сприянні розвитку ОСББ у Львові?” Її організовує Інформаційно-правовий центр “Наше право” в межах проекту “Удосконалення локальних нормативних актів у сфері ефективності діяльності ОСББ у м. Львові” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу обговорять можливість покращення місцевої політики у сфері сприяння розвитку ОСББ шляхом удосконалення локальних нормативно-правових актів, публічного використання коштів місцевого бюджету, виконання відповідних програм, прозорого прийняття рішень у цій сфері, а також залучення зацікавленої громадськості до прийняття рішень.

Учасниками прес-конференції будуть експерти центру “Наше право”:
– Андрій Глуховський, керівник ОСББ “Майорівка”, юрист;
– Юрій Танасійчук, економіст;
– Тетяна Сирова, фінансист.

Контакти: Центр “Наше право”, Андрій Глуховський, 096 382 382 6, hlukhovskyy@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: