Експерти обговорять бюджетне фінансування молодіжних і дитячих програм

22 жовтня у Львові відбудеться круглий стіл “Підвищення прозорості фінансування програм для дітей і молоді з державного та місцевих бюджетів і залучення НУО до бюджетної політики”

22 жовтня у Львові відбудеться круглий стіл “Підвищення прозорості фінансування програм для дітей і молоді з державного та місцевих бюджетів і залучення НУО до бюджетної політики”. Захід відбудеться в межах відповідного проекту, який здійснюють громадські організації “Комітет підтримки студентського самоврядування”, “Асоціація молодих реформаторів”, “Центр громадської адвокатури”, Івано-Франківський осередок ВМГО “Демократичний альянс” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано результати моніторингу фінансування програм для дітей і молоді з державного та місцевих бюджетів, обговорено типові проблеми та перспективи їх вирішення, результати змін і покращень у трьох областях через інструмент громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, а також можливості неурядових організацій брати участь у бюджетній політиці.

До участі запрошують представників органів влади, які відповідальні за реалізацію програм для молоді й дітей, активістів неурядових організацій, які мають досвід адвокатування змін на місцевому рівні та зацікавлені підвищувати прозорість фінансування відповідних програм у своєму регіоні, експертів у цій сфері.

Для участі слід надіслати на електронну адресу kpss@lawngo.net (копія: fedivanka@gmail.com) до 20 жовтня таку інформацію: прізвище й ім’я учасника, назву організації (установи), контактні дані, а також опис мотивації участі. Учасникам із інших регіонів буде відшкодовано витрати на транспортний проїзд до місця проведення заходу.

ГО “Комітет підтримки студентського самоврядування”
Іванна Фединчук
(032) 244 46 59
kpss@lawngo.net
fedivanka@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: