Експерти назвуть проблеми доступу до публічної інформації на Рівненщині

29 березня об 11:00 в Рівному відбудеться прес-конференція стосовно забезпечення відкритого доступу до публічної інформації на Рівненщині

29 березня об 11:00 в Рівному, у конференц-залі ТРК “Рівне-1” (вул. Данила Галицького, 19, 7-й поверх), відбудеться прес-конференція стосовно забезпечення відкритого доступу до публічної інформації на Рівненщині. Проект “Влада через призму інформації” реалізує Рівненська обласна організація Громадянської мережі “Опора” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу:
– Андрій Токарський, керівник проекту;
– Тетяна Голубока, юрист Правової асоціації “Паритет”;
– Роман Мартин, керівник прес-центру ГМ “Опора”.

“Опора” оприлюднить результати кампанії, що мала на меті дослідити стан відкритості органів влади та зібрати інформацію про діяльність структурних підрозділів обласної ради, облдержадміністрації та виконкому міської ради в 2010 році. На заході буде надано інформацію про отримані відповіді на інформаційні запити й оприлюднено питання, інформацію з яких влада хоче приховати. Також на прес-конференції буде названо імена чиновників, що порушили законодавство в частині доступу до публічної інформації та відмовилися надавати відповіді на інформаційні запити.

Контакти: РОО ГМ “Опора”, (0362) 43 07 18, rivne@opora.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: