Експерти надали 1300 зауважень до проекту Національного плану дій із екології

У Києві відбулося заключне експертне обговорення проекту Національного плану дій із охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 років (НПД)

У Києві відбулося заключне експертне обговорення проекту Національного плану дій із охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 років (НПД). Захід організували Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86” спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Робочою групою екологічних громадських організацій із екологічної євроінтеграції України “Екоінт”, Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР УЧК), Громадською радою й Оргуським центром при Міністерстві за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У засіданні брали участь 67 експертів – представники громадських екологічних організацій, Міністерства, ЗМІ, Шведського агентства з міжнародного розвитку, Шведського агентства з охорони довкілля, Представництва Європейського Союзу в Україні.

Перший заступник Міністра Микола Романов відзначив, що управління екологічної політики та стратегічного планування загалом отримало й опрацювало близько 1300 письмових коментарів громадськості. У цілому зауваження до плану письмово надали 152 громадські діячі зі 129 громадських організацій.

Наступного тижня доопрацьований проект буде повторно направлено на погодження до органів центральної виконавчої влади, а до 15 березня остаточний текст подадуть у Кабінет Міністрів.

З таблицею стану врахування зауважень громадськості до першого проекту НПД можна ознайомитися на веб-сайті Міністерства. Там також розміщено другий проект НПД, у якому враховано пропозиції громадськості.

Матеріали круглого столу найближчим часом буде розміщено на веб-сторінці ВЕГО “Мама-86”.

Круглий стіл у Києві став підсумком регіональних громадських експертних обговорень: 21 січня в Львові (для Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Львівської областей), 26 січня в Кіровограді (для Вінницької, Житомирської, Черкаської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей), 28 січня в Криму (АРК і Севастополь), 1 лютого в Харкові (для Чернігівської, Сумської, Полтавської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської областей).

Контакти: Ганна Голубовська-Онісімова, ВЕГО “Мама-86”, (044) 456 13 38, (044) 453 42 97, 067 403 26 09

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: