Експерти нададуть пропозиції до екологічних програм Львівщини

МБО “Екологія-Право-Людина” розпочала проект “Покращення регулювання екологічної складової регіональних програм у Львівській області”

МБО “Екологія-Право-Людина” розпочала проект “Покращення регулювання екологічної складової регіональних програм у Львівській області”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Стратегічна мета проекту полягає у просуванні ідеї наскрізності екополітики та врахуванні екологічного компоненту в регіональній політиці. Завдання проекту включають надання пропозицій до Обласної програми поводження з твердими побутовими відходами, Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року та Регіональної програми розвитку малого й середнього підприємництва у Львівській області на 2013-2015 роки.

Контакти:
МБО “Екологія-Право-Людина”
Ганна Хомечко
(032) 225 76 82
h.khomechko@epl.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: