Експерти європейських аналітичних центрів відвідають Київ

15-16 травня в Києві з робочим візитом перебуватимуть понад 20 представників аналітичних центрів Європи

15-16 травня в Києві з робочим візитом перебуватимуть понад 20 представників аналітичних центрів Європи. Візит організовує Інститут світової політики спільно з Центром із міжнародних справ (Іспанія) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку, а здійснює “Pact в Україні”, а також Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Зокрема, до Києва прибудуть Майкл Емерсон (Centre for European Policy Studies, Брюссель), Ґеральд Кнаус (European Stability Initiative, Відень), Іван Крастєв (Centre for Liberal Strategies, Софія), Ніку Попеску (EU Institute for Security Studies, Париж), Ендрю Вілсон (European Council on Foreign Relations, Лондон) та інші.

У межах візиту заплановано зустрічі експертів із представниками українського уряду, дискусії з провідними експертами України, регіональними лідерами громадської думки, яких Інститут світової політики запросив із Донецька, Харкова, Одеси та Дніпропетровська, представниками громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ” та іншими. Європейські аналітики також візьмуть участь у міжнародній конференції “Нова європейська політика: від слів до дій”, яку Інститут світової політики організовує спільно з Міністерством закордонних справ (захід відбуватиметься 15 травня в Дипломатичній академії при МЗС, вул. Велика Житомирська, 2). Із ключовою промовою на заході виступить в.о. Міністра закордонних справ Андрій Дещиця.

Журналісти матимуть нагоду поспілкуватися з експертами 16 травня о 17:00 у готелі “Radisson Blu Hotel” (вул. Ярославів Вал, 22).

“Ми запросили європейських колег до Києва для того, щоб вони отримали інформацію про Україну з перших вуст, а не робили висновків на підставі російської пропаганди чи інформації, яку розповсюджують лобістські структури Росії на Заході. Ми також ставимо перед собою амбітне завдання розширити на Заході коло експертів з українських питань, які будуть готові дати адекватну відсіч сотням совєтологів, які навіть у момент відвертої російської агресії шукають привід, щоб виправдати Росію, а не підтримати Україну”, – наголошує Альона Гетьманчук, директор Інституту світової політики.

Контакти для акредитації:
Інститут світової політики
Дар’я Гайдай
(044) 253 53 58
063 138 75 89
Daria.gaidai@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: