Експерт: Крім ухвалення європейських законів, їх треба ще й виконувати

Дмитро Шульга, директор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, зауважив: Верховна Рада ухвалює закони, які відповідають вимогам ЄС, але на практиці їх не завжди виконують

Верховна Рада ухвалює закони, які відповідають вимогам ЄС, але на практиці їх не завжди виконують. Про це заявив Дмитро Шульга, директор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, під час 5-ї Щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яка відбувалася в Кишиневі. Експерт презентував на заході Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства.

Як повідомляє Європейський простір, Дмитро Шульга відзначив, що тривалий час ключовою проблемою України були суперечності серед владних еліт. Сьогодні, за його словами, Президент прийняв остаточне рішення щодо курсу інтеграції України, також є досягнення в роботі парламенту, який проголосував за закони, необхідні для виконання ключових завдань для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

При цьому основною складністю, за словами експерта, є “розумна імітація проведення європейських реформ”: тоді як в Україні є “дуже європейський закон”, на практиці нічого не змінюється. І це, за словами Дмитра Шульги, є ключовим викликом для України.

Контакти:
Європейська програма
Дмитро Шульга
(044) 461 95 00
shulga@irf.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють зарад

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: