Екперти та політики говоритимуть по суті

Міжнародний фонд "Відродження" спільно з телеканалом "1+1" готують телевізійні дебати, спрямовані на висвітлення та раціональний аналіз позицій ключових політичних гравців, суб’єктів виборчого процесу, щодо низки важливих галузей суспільного життя, таких як: економічна політика; політика у сфері державного управління та місцевого самоврядування; комунальна політика; політика охорони здоров’я; судова система та правосуддя; зовнішня політика.

Міжнародний фонд “Відродження” спільно з телеканалом “1+1” готують телевізійні дебати, спрямовані на висвітлення та раціональний аналіз позицій ключових політичних гравців, суб’єктів виборчого процесу, щодо низки важливих галузей суспільного життя, таких як: економічна політика; політика у сфері державного управління та місцевого самоврядування; комунальна політика; політика охорони здоров’я; судова система та правосуддя; зовнішня політика.

Учасниками кожного випуску теледебатів будуть представники чотирьох політичних партій (блоків) – суб’єктів виборчого процесу, перелік яких визначається редакцією програми та МФВ на підставі результатів соціологічних опитувань та, встановлених на їх основі, рейтингів. До участі у програмі запрошуються представники виборчих списків, що підбираються за принципом фаховості відповідно до теми програми. Суть проекту не декларування політичних програм і взаємні звинувачення, а озвучення (роз’яснення логіки) конкретних дій, реалізація політики та пропозиція проектів рішень для реформування відповідної галузі, вирішення конкретної проблеми.

Загалом, в ефір вийде шість телепрограм під назвою “По суті”, у період з 10 по 20 вересня 2007 року.

28 серпня, відбулася перша організаційна зустріч, у якій взяли участь  режисерсько-редакторський колектив проекту та ведучий проекту Віталій Гайдукевич. В результаті зустрічі, експерти (серед них Ігор Бураковський, Ігор Коліушко, Ігор Когут, Євген Бистрицький, Роман Кобець, Роман Романов та інші) отримали вичерпну інформацію щодо формату програми, а також були запропоновані ключові питання тематичних дискусій з представниками політичних партій та блоків, суб’єктів виборчого процесу, затверджено перелік тем  та експертів-учасників.  Наступна зустріч планується на 5 вересня.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: