Економічна складова Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: прес-конференція

30 вересня о 12:00 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція “Економічна складова Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною”

30 вересня о 12:00 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція “Економічна складова Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною”. Під час заходу експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій представлять основні висновки однойменного дослідження, яке було здійснено за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції:
– Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій;
– Оксана Кузяків, виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, керівник Центру досліджень сучасного суспільства;
– Вероніка Мовчан, директор із наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій;
– Віктор Гречин, науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Експерти обговорюватимуть економічні наслідки створення Зони вільної торгівлі з ЄС для українського бізнесу, населення та державного управління.

Під час прес-конференції також буде оприлюднено результати опитування українського бізнесу щодо пріоритетних напрямів регіональної інтеграції.

Контакти:
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Вікторія Жовтенко
zhovtenko@ier.kiev.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: