Ефективність захисту у кримінальному процесі у країнах Східної Європи: Болгарія, Грузія, Литва, Молдова, Україна

Міжнародна організація “Legal Aid Reformers’ Network” підготувала видання “Ефективність захисту у кримінальному процесі у країнах Східної Європи. Болгарія, Грузія, Литва, Молдова, Україна”

Міжнародна організація “Legal Aid Reformers’ Network” підготувала видання “Ефективність захисту у кримінальному процесі у країнах Східної Європи. Болгарія, Грузія, Литва, Молдова, Україна”. Українською мовою книжку переклала Українська Фундація Правової Допомоги за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Європейської Комісії.

Упродовж останнього десятиліття Правова Ініціатива Відкритого Суспільства підтримує реформи національних систем безоплатної правової допомоги в ряді держав Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР. В результаті цього у 2005 році в Литві, у 2006 році в Болгарії, у 2007 році в Молдові та Грузії та в 2011 році в Україні було ухвалено нові закони про безоплатну правову допомогу. Одначе, як показано в цій публікації, для повного забезпечення ефективного захисту у кримінальному процесі слід подолати ще чимало серйозних недоліків і викликів.

Контакти:
Українська Фундація Правової Допомоги
(044) 280 67 40

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: