Ефективність антикорупційної політики на Чернігівщині обговорять під час круглого столу

3 липня о 15:00 у Чернігові (просп. Миру, 43, ауд. 3) відбудеться круглий стіл, присвячений реалізації антикорупційної політики в Чернігівській області

3 липня о 15:00 у Чернігові (просп. Миру, 43, ауд. 3) відбудеться круглий стіл, присвячений реалізації антикорупційної політики в Чернігівській області. Захід проводить Чернігівський обласний осередок ВМГО “Демократичні перетворення України” та Комітет із питань правопорядку та правозахисту населення Громадської ради при Чернігівській обладміністрації за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано результати громадського моніторингу антикорупційної політики в Чернігові й Чернігівській області у 2012 році.

На круглому столі буде розглянуто виконання у 2012 році розпорядження голови ОДА від 10 лютого 2012 року “Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції на 2012 рік”. Учасники дадуть оцінку антикорупційній політиці Чернігівської ОДА, міської ради Чернігова, місцевих правоохоронних і контрольних органів.

За результатами круглого столу заплановано прийняти резолюцію щодо підвищення ефективності заходів, спрямованих на протидію корупції на Чернігівщині.

Контакти:
Чернігівський обласний осередок
ВМГО “Демократичні перетворення України”
project55@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: