Ефективна соціальна допомога на основі співпраці влади та громадськості: експертна зустріч в Одесі

19 липня о 14:00 в Одесі (Одеський регіональний інститут державного управління, вул. Генуезька, 22) відбудеться експертна зустріч “Ефективна соціальна допомога на основі співпраці влади та громадськості”

19 липня о 14:00 в Одесі (Одеський регіональний інститут державного управління, вул. Генуезька, 22) відбудеться експертна зустріч “Ефективна соціальна допомога на основі співпраці влади та громадськості”. Захід проводить Одеський суспільний інститут соціальних технологій за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основні питання для обговорення:
• Чи ефективна соціальна допомога, яку надають одеситам соціальні служби?
• Як спільними зусиллями органів влади та громадських об’єднань можна покращити виконання цільових програм у соціальній сфері?
• На які нематеріальні потреби вразливих груп населення слід звернути увагу?
• Як громадські організації та органи самоорганізації населення (ОСН) можуть вплинути на успішне вирішення завдань соціальної допомоги?

Перед дискусією директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій Андрій Крупник представить результати аналітичного дослідження міської політики у сфері соціальної допомоги населенню та підготовані рекомендації щодо підвищення ефективності цієї політики.

До участі в зустрічі запрошено керівництво виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради, керівників департаменту соціальної політики та праці Одеської міської ради, соціальних служб Одеси й Одеської області, активних громадських організацій та ОСН, які працюють у сфері соціальної допомоги вразливим верствам населення.

Контакти:
Одеський суспільний інститут соціальних технологій
Андрій Крупник
066 754 06 12
ask@soborka.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: