Перший тур «Схід читає»: Сватове, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя

Перший тур «Схід читає» відбудеться у Сватове, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя, а його учасниками стануть відомі письменники: Іван Андрусяк, Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій та Тетяна Стус.

Як вже повідомлялося, 16-го січня у Харкові стартує проект «Схід читає», він має на меті привернути читацьку увагу до бібліотек Донецької і Луганської області, як центрів громадського і культурного життя. Для цього Благодійний фонд Сергія Жадана у партнерстві з Українським інститутом книги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» започатковує серію зустрічей з відомими українськими письменниками, а також презентації для бібліотекарів і читачів східних регіонів найцікавіших книжкових новинок. Команда проекту планує протягом січня-березня 2019 року відвідати близько 30 бібліотек у 15 населених пунктах Донецької і Луганської областей.

Перший тур «Схід читає» відбудеться у Сватове, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя, а його учасниками стануть відомі письменники: Іван Андрусяк, Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій та Тетяна Стус.  

Деталі програми:

Сватове

17 січня о 11.00 – Таня Стус, Іван Андрусяк – Сватівська гімназія – пл. 50-річчя Перемоги, 35.

17 січня о 11.30 – Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій – Сватівська центральна районна бібліотека ім. Полякова – вул. Державна, 20.

Старобільськ

17 січня о 17.00 – Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Горького – пл. Базарна, 32А.  

Станиця Луганська

18 січня о 10.00 – Таня Стус, Іван Андрусяк – Кіндрашівська школа – вул. Шкільна, 1.

18 січня о 10.30 – Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій – Станично-Луганській центральна бібліотека – вул. Центральна, 26.

Щастя

18 січня о 14.30 – Іван Андрусяк, Таня Стус – Палац культури – пл. Миру, 10.

18 січня о 15.00 – Андрій Курков, Сергій Жадан та Євген Положій – Палац культури – пл. Миру, 10.

 

Вхід на всі заходи вільний!

Слідкуйте за оновленнями анонсів подій, в межах проекту за FB-сторінці Благодійного фонду Сергія Жадана.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: