Джордж Сорос відкриває Європейський дебатний форум в Україні

1 червня 2005 року, з 16:00 до 18.00, у Конгрегаційній залі Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (вул. Г. Сковороди, 2) відбудеться відкриття Європейського дебатного форуму за участю Джорджа Сороса, Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка, Голови Представництва Європейської Комісії в Україні Яна Боуга, послів європейських держав в Україні, представників органів державної влади України та провідних неурядових громадських організацій

1 червня 2005 року, з 16:00 до 18.00, у Конгрегаційній залі Національного університету “Києво-Могилянська Академія” (вул. Г. Сковороди, 2) відбудеться відкриття Європейського дебатного форуму за участю Джорджа Сороса, Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка, Голови Представництва Європейської Комісії в Україні Яна Боуга, послів європейських держав в Україні, представників органів державної влади України та провідних неурядових громадських організацій.

Європейський дебатний форум — це нова ініціатива Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, що має на меті створення середовища для здійснення фахової і плідної дискусії на актуальні теми європейської інтеграції і забезпечення максимального суспільного резонансу та уваги до цих питань. Європейський дебатний форум працюватиме у вигляді регулярних тематичних зустрічей з представленням поглядів “за” і “проти” щодо різних аспектів європейської інтеграції за участю провідних політиків та експертів з країн-членів ЄС і найвідоміших українських політиків чи експертів у якості промовців.

Зверніть увагу! Вхід до Конгрегаційної зали — лише за запрошеннями і посвідченням особи. Акредитація для ЗМІ обов‘язкова! За додатковою інформацією звертатися до відділу зв’язків з громадськістю МФВ.

Бажаючі спостерігати за дискусією запрошуються до внутрішнього двору Національного університету “Києво-Могилянська Академія” (вул. Сковороди, 2), де йтиме пряма трансляція на великому телеекрані. Вхід вільний.

Контактні особи:

Артем Колесник, керівник відділу зв‘язків МФВ
Електронна пошта: kolesnyk@irf.kiev.ua

Любомир Гультай, керівник проектів донорської мережі,
Електронна пошта: gultay@irf.kiev.ua

Телефони: 461 97 09, 486 24 74

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: