Дубенські багатодітні сім’ї будуть економити з «Многокарткою»

19 березня 2010 року в актовій залі Дубенської міської ради відбудеться безкоштовна передача карток системи соціальних знижок «Многокартка» для тридцяти багатодітних сімей Дубного.

Захід відбудеться за участі міського голови, начальника відділу у справах сім’ї та молоді, місцевого координатора системи соціальних знижок, представника Фундації ім. князів-благодійників Острозьких та журналістів.

В рамках проекту «Економлячи – допомагаємо бідним», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», в Дубно уже укладено договори про надання знижок з 19 торговими точками. Планується, що до кінця березня кількість торгових точок, які надають знижки, збільшиться до тридцяти, і надалі буде зростати. Таким чином дубенчани, завдяки системі соціальних знижок «Многокартка», зможуть економити сотні гривень на рік.

Крім того, готується до друку новий тираж каталогу знижок “Многокартка”. Цього разу в каталозі розширено перелік організацій, які долучилися до системи соціальних знижок. Лише в Рівному це 120 магазинів та установ. Крім того, в рамках проекту до “Многокартки” долучилися Дубно, Здолбунів, Остріг, Костопіль, Сарни та Ковель. Наразі в цих містах 65 бізнес-структур стали партнерами системи соціальних знижок.

Додатково про систему соціальних знижок можна дізнатися на сайті http://www.mnogocard.com.ua

Контакт: Віктор Пражмовський, тел.моб. 050-689-02-49, pbofrv@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: