Форум ромської молоді – «600 років свободи»

Запрошуємо взяти участь в головній події березня для молодих активістів з ромських громад - Другому всеукраїнському молодіжному форумі «600 років свободи».

Запрошуємо взяти участь в головній події березня для молодих активістів з ромських громад

Другому всеукраїнському молодіжному форумі

«600 років свободи»

Мета Форуму: об’єднати ромську молодь навколо фундаментальної цінності «свободи», надавши їй нового, сучасного прочитання через категорії «знання», «творчість» та «відповідальне лідерство».

Подія згуртує навколо себе цікавих спікерів, лідерів думок і досвідчених професіоналів з України та закордону, і стане майданчиком для спільного напрацювання інноваційних ідей і проектів, спрямованих на посилення можливостей ромського молодіжного і громадського руху.

Форум стане платформою для яскравих виступів, дискусій і практичних майстерень.

Дні Форуму: 31 березня – 2 квітня 2017 року

Місце: Київ

Для участі у форумі просимо зареєструватися за посиланням.

Кінцевий строк прийому заявок: 15 березня (середа)

Організатори беруть на себе витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням учасників.

Організатори Форуму: Мережа Фондів Відкритого Суспільства: Міжнародний фонд «Відродження», Ініціатива «Права людини і рівні можливості» (Будапешт), Ініціатива молодіжних обмінів (Нью-Йорк).

З будь-яких питань щодо реєстрації та участі у Форумі звертайтеся до Сергія Пономарьова, менеджера Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» за такими контактами: ponomaryov@irf.ua, тел.: (044) 461 9500 (з 8:00 до 17:00 в робочі дні)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: