Другий форум правозахисних організацій України

Другий форум правозахисних організацій України "Моніторинг прав людини в Україні"

 

http://www.rupor.org/index.php?id=1110981886

Українська Гельсінська спілка з прав людини проводить другий форум правозахисних організацій України “Моніторинг прав людини в Україні”, що відбудеться в місті Києві з 11 квітня по 12 квітня 2005 року.

Цей захід проводиться за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародного фонду “Відродження” з метою обговорення й визначення напрямків спільної діяльності правозахисних організацій щодо моніторингу прав людини та основних свобод в регіонах  та країні в цілому, вироблення стратегії співробітництва правозахисних організацій на найближчий рік.

У рамках Форуму відбудуться:

1) пленарне засідання:

  • представлення Доповіді правозахисних організацій про стан прав людини та основних свобод в Україні в 2004 році, що підготовлена мережею правозахисних організацій;
  • представлення відеофільму про стан прав людини в Україні в 2004 році;
  • практика складання подібних Доповідей у сусідніх країнах;
  • механізми використання національних Доповідей з прав людини на міжнародному рівні;
  • підготовка до створення Доповіді за 2005 рік.

2)  робота тематичних робочих груп для обговорення напрямків правозахисної діяльності, моніторингу і шляхів реалізації мережевих проектів:

  • Робоча група по запобіганню катуванням та жорстокому поводженню, а також забезпечення права на свободу та особисту недоторканність;
  • Робоча група щодо свободи мирних зібрань;
  • Робоча група щодо доступу до інформації.

3)  виставка громадських правозахисних організацій України;

 

У роботі Форуму візьмуть участь понад 150 представників правозахисних організацій із усіх регіонів України, міжнародні консультанти і представники: донорських організацій, дипломатичного корпусу, партнерських структур із країн Центральної і Східної Європи, а також іноземні громадські діячі, гості й журналісти.

У випадку бажання взяти участь у заході, просимо звернутися з проханням про участь до організаторів до 1 квітня 2005 року. При цьому слід вказати: ваше повне П.І.Б., організацію, яку ви представляєте, свою контактну інформацію та коротко (до 200 слів) про те, чому ви бажаєте взяти участь у заході. У випадку отримання персонального запошення на Форум вам буде відшкодовано вартість проїзду та забезпечено проживання (з 11 по 12 квітня) й харчування протягом двох днів.

Контакти організаторів:
Електронна пошта: secretariat@rupor.org
Поштова адреса: 04071, м. Київ, вул. Олегівська 36, офіс 309.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: