Друга хвиля громадських радників почала навчання в Одесі

17 травня в місті Одеса на базі правового клубу «PRAVOKATOR» державної системи безоплатної правової допомоги стартував ІІ навчальний курс для громадських радників.

17 травня в місті Одеса на базі правового клубу «PRAVOKATOR», офіційне відкриття якого заплановано на  понеділок, 21 травня, стартував навчальний курс для другої хвилі громадських радників. До участі були запрошені представники Херсонської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей.

Це – перший регіональний набір, який об’єднав ці 5 південних областей. До навчання були запрошені 22 кандидати – переможці конкурсного відбору.

З початком навчання Їх привітали директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» Роман Романов, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Бонюк Олексій та державний експерт Директорату з прав людини Міністерства юстиції Гавриленко Сергій.

Вони наголосили на важливості розвитку спільноти громадських радників в Україні, адже їх залучення до вирішення правових та інших проблем людей – це один з ефективних шляхів посилення правової спроможності українців та розширення доступу до правосуддя навіть у найменших та найвіддаленіших громадах.

Учасники, після проходження навчального курсу, який складається з трьох модулів, отримують свідоцтво. В якості громадських радників, після повернення додому, вони надаватимуть правову інформацію, перенаправлятимуть людей до відповідних інституцій, допомагатимуть громадам спільно вирішувати правові проблеми.

Наступний набір заплановано на осінь 2018 року і буде проводитися в східних областях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: