Досвід ВНЗ щодо роботи зі студентами, які прибули із АР Крим та зони АТО

17 лютого о 15.00 в інформаційному центр ЄС (2 поверх) наукової бібліотеки «Української академії банківської справи Національного банку України» відбудеться круглий стіл на тему «Досвід ВНЗ щодо роботи зі студентами, які прибули із АР Крим та зони АТО». Організатори заходу ГО «Рада молодих вчених». Даний проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

17 лютого о 15.00 в інформаційному центр ЄС (2 поверх) наукової бібліотеки «Української академії банківської справи Національного банку України» м. Суми, відбудеться круглий стіл на тему «Досвід ВНЗ щодо роботи зі студентами, які прибули із АР Крим та зони АТО». Організатори заходу ГО «Рада молодих вчених». Даний проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Теми для обговорення:

  1. Обговорення досвіду ГО «Рада молодих вчених» щодо превенції громадянських конфліктів у студентському та академічному середовищі.
  2. Обмін досвідом ВНЗ стосовно роботи з внутрішньо переміщеними особами (інформація від кожного ВНЗ щодо кількості студентів/викладачів, переїхавши з АР Крим та зони АТО, заходів адміністрації ВНЗ щодо роботи з ними, ініціатив студентів та органів студентського самоврядування щодо превенції громадянських конфліктів в студентському середовищі).
  3. Обговорення основних проблем (фінансових, юридичних, соціальних, побутових тощо), пов’язаних з навчанням внутрішньо переміщених осіб у ВНЗ та зазначення шляхів їх вирішення з огляду на існуючий досвід адміністрації ВНЗ.
  4. Спільне обговорення ефективності проведених заходів та розробка пропозицій. 

До участі запрошуються профільні проректори ВНЗ, психологи ВНЗ та представники відповідних служб ВНЗ, які опікуються проблемами студентів, що прибули із АР Крим та зони АТО.

Передбачені окремі місця для представників ЗМІ.

Метою проекту «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб в сумських ВНЗ», що здійснюється ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Програмної ініціативи Демократична практика Міжнародного фонду «Відродження» є виявлення та вирішення проблем (матеріальних, соціально-психологічних, побутових, фінансових та ін.), що виникають у ВПО, які навчаються у ВНЗ м. Суми.

Контакти: Сапожнікова Марина, sapozhnikova.m.v@gmail.com, +38 (099) 783 43 99

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: