Досвід створення ЦНАП у Хмельницькому обговорять на регіональній конференції

17 липня з 11:00 до 16:00 у приміщенні Хмельницької міської ради відбудеться регіональна конференція “Досвід створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”

17 липня з 11:00 до 16:00 у приміщенні Хмельницької міської ради відбудеться регіональна конференція “Досвід створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”. Захід проводить ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У конференції візьмуть участь:
– Людмила Черевченко, керуюча справами Хмельницької міської ради;
– Ігор Бригілевич, керівник проекту ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”;
– Валентина Андріїшина, голова колегії Інформаційно-аналітичного центру “Хмельницькі ініціативи”;
– Нестор Швець, експерт із правових питань ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”.

На конференцію запрошено представників органів місцевого самоврядування з 8 областей України, 12 міських рад Хмельницької області, органів державної влади та громадських організацій, структурних підрозділів Хмельницької міської ради.

На конференції обговорюватимуть правові аспекти надання адміністративних послуг, представлять етапи реалізації проекту, а також розглянуть досягнення, проблеми та досвід Хмельницької міської ради, який було здобуто при створенні ЦНАП. Учасники конференції відвідають приміщення ЦНАП, який невдовзі розпочне свою роботу.

Програма

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: