Досвід соціального замовлення узагальнено в окремому збірнику

Одеський суспільний інститут соціальних технологій видав матеріал “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років упровадження. Збірник аналітичних і нормативно-методичних матеріалів”

Одеський суспільний інститут соціальних технологій видав матеріал “Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років упровадження. Збірник аналітичних і нормативно-методичних матеріалів”. Публікацію підготовано за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Видання присвячено актуальним проблемам, ролі та значенню соціального замовлення. Особливу увагу приділено його соціально-економічним та організаційно-правовим аспектам. Також описано реалізацію соціального замовлення на місцевому рівні на прикладі різних регіонів і міст України.

Матеріал призначено для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників підприємницьких структур, лідерів та активістів громадських організацій і органів самоорганізації населення, а також науковців, студентів, аспірантів.

Контакти: Одеський суспільний інститут соціальних технологій, Андрій Крупник, 066 754 06 12, krоupnik@tm.odessa.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: