Досвід роботи правового центру на Львівщині узагальнено в окремому виданні

Центр громадської адвокатури підготував звіт “Інформаційно-консультаційний правовий Центр як засіб посилення правових можливостей малозахищених верств населення Львівщини”

Центр громадської адвокатури підготував звіт “Інформаційно-консультаційний правовий Центр як засіб посилення правових можливостей малозахищених верств населення Львівщини”. Відповідний проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У звіті узагальнено проблеми місцевого значення, які виникають у селах і пов’язані з низьким рівнем правової освіти громадян, а також шляхи їх вирішення. У виданні йдеться про правову просвіту в селах Львівщини (правові консультації, поширення інформаційних матеріалів, семінари-тренінги тощо), міститься опис типових справ, із якими громадяни зверталися до Центру, шляхи їх вирішення, пропозиції щодо розв’язання проблем місцевого значення та покращення правових можливостей селян.

Центр громадської адвокатури
(032) 244 46 59
cga@lawngo.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: