Досвід фонду “Відродження” буде використано при створенні державних центрів правової допомоги

Центри з надання безоплатної правової допомоги з’являться на базі офісів громадського захисту, створених за підтримки фонду “Відродження”

В Україні буде створено республіканський, обласні та міські центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це йдеться в наказі Міністерства юстиції №968/5, виданому 2 липня.

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській, Харківській і Хмельницькій областях з’являться на базі відповідних офісів громадського захисту, створених у 2006-2007 роках за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Це перші центри, які Міністерство планує створити впродовж 2012-2014 років.

Також заплановано створити пілотні міжрайонні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в містах Кам’янці-Подільському й Шепетівці Хмельницької області. 2013 року заплановано створити 43 міжрайонних центри, а 2014-го – 24 центри в містах республіканського й обласного значення.

Відповідальним за виконання наказу визначено Координаційний центр із надання правової допомоги, створений 6 червня.

“Верховенство права”
Роман Романов
(044) 482 03 63
romanov@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: