Досвід боротьби з корупцією презентують у Вінниці

21 грудня об 11:00 у Вінниці відбудеться круглий стіл “Корупція в Україні. Порівняльний аналіз спеціальних досліджень: 2007, 2009, 2011 роки й актуальність розробки дієвої регіональної цільової програми”

21 грудня об 11:00 у Вінниці, у приміщенні обласної ради (вул. Соборна, 70), відбудеться круглий стіл “Корупція в Україні. Порівняльний аналіз спеціальних досліджень: 2007, 2009, 2011 роки й актуальність розробки дієвої регіональної цільової програми”. Захід проводять Вінницька обласна рада спільно з Творчим об’єднанням “ТОРО” (Контактна група в Україні “Transparency International”) і ГО “Філософія серця” за сприяння програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який здійснює “Pact” в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Організатори круглого столу планують ознайомити учасників із досвідом Вінницької області, яка першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, що повною мірою враховує можливості нового законодавства, а також висвітлити практичні питання підготовки антикорупційних програм та алгоритм залучення НУО до їх розробки.

До участі запрошують керівників підрозділів місцевих держадміністрацій із протидії корупції, голів комісій обласних рад із протидії корупції, керівників неурядових організацій антикорупційного спрямування, голів комісій громадських рад із протидії корупції, представники засобів масової інформації.

Нагадаємо, нещодавно в Україні було ухвалено закон “Про засади запобігання та протидії корупції” та Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки.

Програма круглого столу

Творче об’єднання “ТОРО”
(0522) 27 10 02
media@toro.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: