Доступні онкопрепарати для населення

Мета проекту «Доступні онкопрепарати для населення»: Підготувати громадських активістів та журналістів Вінниччини та Хмельниччини для організації адвокацій на регіональному рівні, що націлені на жорсткий громадський контроль державних закупівель онкопрепаратів.

Мета проекту «Доступні онкопрепарати для населення»: Підготувати громадських активістів та журналістів Вінниччини та Хмельниччини для організації адвокацій на регіональному рівні, що націлені на жорсткий громадський контроль державних закупівель онкопрепаратів.

Організаторами та експертами буде відібрано 20 учасників з двох областей України (Вінницької та Хмельницької).

Для участі у проекті потрібно заповнити реєстраційну анкету до 28.02.2015 включно.

Участь у проекті – безкоштовна. Організатори компенсують витрати в рамках проекту (проживання, харчування, транспорт, методичні матеріали).

Інна Масленчук, керівник проекту: «Проект буде реалізовуватись протягом лютого – квітня 2015 року. В рамках проекту заплановано проведення прес-конференцій у м. Вінниця та м.Хмельницький, конкурсний відбір учасників проекту, розробка методичних матеріалів для учасників тренінгу, проведення 2-денного тренінгу у м.Вінниця, написання статей та аналітичних матеріалів по досліджуваним порушенням в державних закупівлях онкопрепаратів на Вінниччині та Хмельниччині та підготовка та направлення скарг на усунення порушень законодавства».

Дарія Тихонова, голова ГО Центр Громадської Активності «РЕЗУЛЬТАТ»:«Корупція у сфері охорони здоров`я набула загрозливого характеру не лише для демократії України, а й для здоров`я простих громадян, що стали жертвами штучно відмінених державних закупівель у сфері онкології. Після перемоги Революції Гідності на «Майдані» було прийнято новий закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10 квітня 2014 року. Однак, вступ в дію нового  закону, ставить перед громадськістю нові виклики – проконтролювати як швидко чиновники почнуть виконувати вимоги нового законодавства та чи будуть працювати старі корупційні схеми, а також які можуть з`явитися нові схеми та як реагуватимуть правоохоронні органи на виявленні громадськістю факти корупції».

Проект «Доступні онкопрепарати для населення» здійснюється Центром Громадської Активності «РЕЗУЛЬТАТ» в партнерстві з БФ «Пацієнти України»,  ГО «Центр протидії корупції»Центром Політичних Студій та Аналітики та Хмельницьким молодіжний Клуб розвитку, за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я»Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Масленчук Інна, керівник проекту «Доступні онкопрепарати для населення», 097-796-21-63, inna_spv@mail.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: