Доступ до ЗПТ в місцях обмеження волі: проект конкурсу

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Місцева адвокація доступу до замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) в місцях перебування затриманих та установах виконання покарань”

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Місцева адвокація доступу до замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) в місцях перебування затриманих та установах виконання покарань”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 12:00 21 червня.

Мета майбутнього конкурсу – підтримка ініціатив громадських організацій із забезпечення безперервності лікування для пацієнтів ЗПТ в місцях попереднього тримання (ІТТ) та слідчих ізоляторах (СІЗО) шляхом проведення відповідного моніторингу, документування порушень прав людини й адвокаційної роботи, спрямованої на нормативне закріплення зобов’язань відповідних державних структур на місцевому рівні.

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Олена Кучерук
(044) 461 97 09
kucheruk@irf.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: