Доступ до публічної інформації про землі Прикарпаття обговорять на круглому столі

20 жовтня об 11:00 в Івано-Франківську відбудеться круглий стіл “Доступ громадськості до публічної інформації про землі територіальних громад на Прикарпатті”

20 жовтня об 11:00 в Івано-Франківську, у прес-центрі “Вектор” (вул. Січових Стрільців, 34), відбудеться круглий стіл “Доступ громадськості до публічної інформації про землі територіальних громад на Прикарпатті”. Захід організовує ІФОГО “Станіславська правозахисна група” спільно з Регіональним громадським фондом “Право й демократія” (Львів), Центром громадської адвокатури (Львів) та ГО “Животоки” (Городенка) в межах проекту “Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпоряджання землею територіальних громад в Івано-Франківській області” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Заплановано обговорити результати моніторингу порушення права на доступ до інформації про земельні ділянки, проаналізувати надання інформації, відповіді на запити, проблеми, які виникають.

До участі у круглому столі запрошують представників громадських організацій і органів місцевого самоврядування.

ІФОГО “Станіславська правозахисна група”
Андрій Малетин
(0342) 731 331
maletyn@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: