Доступ до лікування для ВПО: результати громадського моніторингу

26 червня 2015 р об 11.00 у прес-центрі інформаційної агенції УкрІнформ (вул. Б.Хмельницького, 8/16, м.Київ, 1 поверх) відбудеться презентація результатів громадського моніторингу«Доступ до лікування для вимушених переселенців».

26 червня 2015 р  об 11.00  у прес-центрі інформаційної агенції УкрІнформ (вул. Б.Хмельницького, 8/16, м.Київ, 1 поверх) відбудеться презентація результатів громадського моніторингу«Доступ до лікування для вимушених переселенців».   

За офіційними даними ООН, на початок червня 2015 року в Україні налічується 1,3 мільйона внутрішньо переміщених осіб (ВПО), значна частина з яких – це діти, люди літнього віку, люди з хронічними захворюваннями та інвалідністю.

Протягом 2015 року низка громадських організацій з різних регіонах України здійснювала моніторинг стану справ щодо дотримання права ВПО на доступ до медичної допомоги. 

Учасники прес-конференції:

  1. Тетяна Баранцова, голова Луганської обласної молодіжної громадської організації “Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – Схід”, м. Київ,
  2. Роман Лихачов, голова Чугуївської правозахисної групи, м. Чугуїв, Харківська область,
  3. Руслан Іміреллі, керівник ВГО користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР», м. Вінниця,
  4. Віталій Захарчук, Благодійне товариство “Центр суспільних програм”, м. Херсон.

 

Під час презентації результатів моніторингу громадські активісти розкажуть про найбільш поширені проблеми щодо надання медичної допомоги переселенцям з особливими потребами, пацієнтам з хронічними захворюваннями, та користувачам психіатричної допомоги.

Експерти також озвучать рекомендації для національних та обласних органів влади для покращення інформування ВПО про механізми надання медичної допомоги, а також щодо розподілу бюджетних коштів на охорону здоров’я  ВПО.

Моніторинг було проведено за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти:  Анастасія Безверха, +38067 4665330, karabashi@gmail.com

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: